блок рекламы
468x60
блок рекламы
468x60

Базовий рік

- рік, що передує року, для якого розробляється нормативна характеристика технологічних витрат електроенергії в електричних мережах та за який використовується структура балансу електроенергії як прогнозна на поточний рік.
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ П О С Т А Н О В А Про затвердження Положення про порядок подання, визначення та затвердження економічних коефіцієнтів нормативних технологічних витрат електроенергії (Положення, п.1.3) 25.05.2006 N 654

 

Базовий рік - рік, відносно якого встановлюються якісні та кількісні зобов'язання за РКЗК ООН про зміну клімату та Кіотським протоколом до неї. Для більшості країн, включаючи Україну, базовим роком є 1990 рік. Україна також вибрала цей рік як базовий для викидів ПФУ, ГФУ та гексафториду сірки.
НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО ЕКОЛОГІЧНИХ ІНВЕСТИЦІЙ УКРАЇНИ Н А К А З Про затвердження Порядку проведення національної інвентаризації антропогенних викидів із джерел та поглинання поглиначами парникових газів (Порядок, п.2.2) 24.10.2008 N 58

Комментарии

Сортировать: [По убыванию] [По возрастанию]

Внимание: Пожалуйста, зарегистрируйтесь для комментирования

 
 
Все права на материалы, размещенные на сайте kapitalizator.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на http://www.kapitalizator.com обязательна.