блок рекламы
468x60
блок рекламы
468x60

Комісійний збір

- кошти, які сплачуються претендентом на рахунок оператора аукціону до початку реєстрації в розмірі 1 відсотка початкової ціни дозволу з урахуванням податку на додану вартість і використовуються для організації та проведення аукціону.

 


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ П О С Т А Н О В А Про затвердження Порядку проведення у 2007 році аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами (Порядок, п.2) від 4 квітня 2007 р. N 611 м.Київ

 


Комісійний збір - кошти, сплачені за послугу, пов'язану з оформленням, поверненням, переоформленням проїзних документів.

 


МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ Н А К А З Про затвердження Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України (Правила, п.1.7) 27.12.2006 N 1196 ( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства транспорту та зв'язку N 252 від 04.03.2008 )

Комментарии

Сортировать: [По убыванию] [По возрастанию]

Внимание: Пожалуйста, зарегистрируйтесь для комментирования

 
 
Все права на материалы, размещенные на сайте kapitalizator.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на http://www.kapitalizator.com обязательна.