блок рекламы
468x60

Держкомпідприємництво

ЛИСТ ДЕРЖКОМПІДПРИЄМНИЦТВА від 01.10.2009 № 11798 Щодо розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.07.2009 №837-р

05 Ноя 2009, 07:45

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва розглянув Ваше звернення … щодо розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.07.2009 № 837-р „Про врегулювання деяких питань адміністрування податку на додану вартість” (далі - Розпорядження № 837-р) та в межах компетенції повідомляє.

Розпорядженням № 837-р Кабінет Міністрів України запроваджує адміністративні заходи впливу на платників податків, які мають податковий борг.

читать дальше...

Про найменування юридичних осіб в зв'язку з прийняттям Закону України "Про акціонерні товариства"

09 Окт 2009, 21:16

Відповідно до Закону України "Про господарські товариства" акціонерні товариства поділяються на два види, відкриті та закриті, скорочено ВАТи і ЗАТи, традиційно ці скорочення набрали загального розповсюдження і використовуються при зазначенні скороченого найменування відкритих та закритих акціонерних товариств.

читать дальше...

Про перетворення садівничих товариств

08 Окт 2009, 16:25

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва з метою запобігання виникненню порушень прав власності членів садівничих товариств та створенню напруженої ситуації навколо садівничих товариств відкликав свій лист від 9 червня 2008 року № 4899, що був виданий на наказ Держспоживстандарту під 28.05.2004 № 97 «Про затвердження національних стандартів України, державних класифікаторів України, національних змін до міждержавних стандартів, внесення зміни до наказу З1 березня 2004 р. № 59 та скасування нормативних документів», яким надавалися роз'яснення про організаційно-правову форму «обслуговуючий кооператив» (код 320), що введена Законом України «Про кооперацію», та повідомляє про наступне.

читать дальше...

Щодо порядку здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності

08 Окт 2009, 16:18

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва розглянув Ваші звернення від … та в межах компетенції повідомляє наступне. 26 грудня 2007 року набрав чинності Закон України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (далі - Закон про контроль).

читать дальше...

Щодо застосування спрощеної системи оподаткування юридичною особою, засновником якої є юридична особа - нерезидент

02 Окт 2009, 07:16

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва розглянув Ваш лист від … щодо застосування спрощеної системи оподаткування юридичною особою, засновником якої є юридична особа – нерезидент, та в межах своєї компетенції повідомляє наступне.

читать дальше...

Щодо відмови податкових районних інспекцій у видачі або продовженні терміну дії патенту

01 Окт 2009, 08:31

У зв'язку з численними зверненнями суб'єктів господарської діяльності щодо відмови податкових районних інспекцій у видачі або продовженні терміну дії патенту на здійснення суб'єктами господарювання своєї діяльності та при встановленні реєстраторів розрахункових операцій (РРО) без дозволу на розміщення об'єкта торгівлі та сфери послуг Держкомпідприємництво звертається з нижчевикладеним.

Щодо одержання дозволу на розміщення об'єкта торгівлі

читать дальше...

Щодо дарування акцій приватного акціонерного товариства

28 Сен 2009, 07:25

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва розглянув Ваше звернення від … щодо дарування акцій приватного акціонерного товариства та, в межах компетенції, повідомляє нижченаведене.

читать дальше...

Про встановлення графіку роботи закладу (підприємства) ресторанного господарства

23 Сен 2009, 13:08

Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва розглянуто Ваш лист-звернення від … щодо встановлення графіку роботи закладу (підприємства) ресторанного господарства, та в межах компетенції повідомляється наступне.

читать дальше...
1
 
 
Все права на материалы, размещенные на сайте kapitalizator.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на http://www.kapitalizator.com обязательна.