блок рекламы
468x60

Мін'юст

Лист Мін'юсту від 05.10.2009 № КО-25653-19 Щодо закритих акціонерних товариств

13 Окт 2009, 22:20

У Міністерстві юстиції розглянуто лист стосовно надання роз’яснень законодавства про господарські товариства і повідомляється таке.

Щодо відомостей, які повинен містити статут господарського товариства.

Главою 7 розділу ІІ Цивільного кодексу України визначені загальні положення про юридичну особу.

читать дальше...

Про отримання права на зайняття нотаріальною діяльністю

01 Окт 2009, 15:27

У зв’язку з надходженням листів головних управлінь юстиції та з метою належного виконання вимог Закону України „Про нотаріат” (далі - Закон) Міністерством юстиції України повідомляється наступне.

Відповідно до статті 3 Закону нотаріусом може бути громадянин України, який має вищу юридичну освіту, володіє державною мовою, має стаж роботи у сфері права не менше трьох років, пройшов стажування протягом одного року в державній нотаріальній конторі або у приватного нотаріуса, склав кваліфікаційний іспит, одержав свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю.

читать дальше...

ЛИСТ Мін'юсту від 06.04.2009 р. N 173-0-2-09 Щодо правомірності застосування пристроїв для блокування коліс

06 Апр 2009, 12:36

Щодо правомірності застосування пристроїв для блокування коліс транспортних засобів у разі порушення їх власниками правил паркування та в межах компетенції повідомляється таке.

Статтею 41 Конституції України встановлено, що кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю. Ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності. Право приватної власності є непорушним.

читать дальше...

ЛИСТ МІН'ЮСТ Щодо використання при здійсненні операцій факсимільного відтворення підпису

22 Ноя 2006, 23:05

Министерство юстиции рассмотрело Ваше письмо ... относительно предоставления разъяснений законодательства и сообщает следующее.

читать дальше...
1
 
 
Все права на материалы, размещенные на сайте kapitalizator.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на http://www.kapitalizator.com обязательна.