блок рекламы
468x60

На виконання робіт, надання послуг

Договір підряду на виготовлення конструктивних елементів будинку

25 Окт 2009, 17:44

Замовник доручає, а Виконавець зобов’язується виконувати відповідно до умов Договору виготовлення конструктивних елементів двоповерхового будинку загальною площею 150 м² із збіркою згідно з затвердженими проектами, кошторисами, а також робочими кресленнями на цей об`єкт.

Завантажити

читать дальше...

Договір про надання консультативних послуг

25 Окт 2009, 17:38

Згідно з цим Договором Виконавець зобов’язаний за рахунок Замовника та за завданням останнього надати згідно з умовами цього Договору комплекс консультаційно-організаційних послуг зазначених в статті 2 цього Договору з питань розробки можливих варіантів покращення і удосконалення роботи Замовника, а Замовник зобов’язується прийняти вказані консультаційно-організаційні послуги та розрахуватися за них згідно цього Договору.

Завантажити

читать дальше...

Договір на надання послуг з імпрегнації

25 Окт 2009, 17:35

Виконавець зобов’язується за завданням Замовника надати послуги по імпрегнації стовпів для агрокультур, в порядку та на умовах, визначених цим Договором, а Замовник зобов'язується оплачувати такі послуги.

Завантажити

читать дальше...

ДОГОВІР про надання послуг з ведення бухгалтерського обліку

25 Окт 2009, 17:32

1.1 Замовник доручає, а Виконавець бере на себе зобов’язання з надання послуг з ведення бухгалтерського обліку в обсязі та на умовах, передбачених цим Договором.

Завантажити

читать дальше...

Договір підряду № на капітальне будівництво

25 Окт 2009, 17:27

Замовник доручає, а Підрядник приймає на себе"Будівництво в"здного знаку" в межах доведеного річного ліміту асигнувань, передбаченого на ці цілі, Підрядник готує договірну ціну згідно з Правилами визначення вартості будівництва ДБН. 1.1-1-2000 та Доповненням №3, виконує роботи на свій ризик власними та залученими силами та засобами.

Завантажити

читать дальше...

ДОГОВІР ДОРУЧЕННЯ

25 Окт 2009, 17:25

Повірений зобов'язується за винагороду від імені і за рахунок Довірителя виконати юридичні дії (перелік яких зазначений в Довіреності, яка є невід’ємною частиною цього Договору), права і обов'язки за якими набуває безпосередньо Довіритель.

Завантажити

читать дальше...
1
 
 
Все права на материалы, размещенные на сайте kapitalizator.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на http://www.kapitalizator.com обязательна.