блок рекламы
468x60

Передача майна в користування

Договір купівлі-продажу корпоративних прав

07 Дек 2009, 18:13

ПРОДАВЕЦЬ свідчить, що відчужувані корпоративні права належить йому на праві власності, оплачені у вказаній в цьому договорі сумі, не заставлені, ніяких обтяжень чи обмежень щодо них не існує.

 

Завантажити

читать дальше...

Договір оренди транспортного засобу

25 Окт 2009, 17:21

В порядку та на умовах, визначених цим Договором, Орендодавець зобов'язується передати Орендареві в строкове, на строк 2 (два) роки, 11 (одинадцять) місяців, платне користування автомобіль марки ЗИЛ-ММЗ, випуску 1985 року, реєстраційний номер _____________, а Орендар зобов'язується прийняти даний автомобіль та використовувати його виключно з метою здійснення господарської діяльності, а також сплачувати Орендодавцеві орендну плату.

Завантажити

читать дальше...

Договір оренди нежилого приміщення

25 Окт 2009, 17:18

.2. Строк орендного користування за цим Договором становить: 2 роки 11 місяців з дати фактичного приймання приміщень за актом прийняття-передачі.
1.3. Цільове призначення: аптека.

Завантажити

читать дальше...

ДОГОВІР ОРЕНДИ нежитлового приміщення

25 Окт 2009, 17:13

Цим Договором регулюються правовідносини, пов'язані із передачею Орендодавцем у строкове користування Орендарю, нежиле приміщення, загальною площею ___,00 (__________________) м.кв. за адресою: _________________________________.

Завантажити

читать дальше...
1
 
 
Все права на материалы, размещенные на сайте kapitalizator.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на http://www.kapitalizator.com обязательна.