блок рекламы
468x60

Статути, положення

Положення про відокремлений підрозділ

27 Янв 2010, 23:27

1.Загальні положення
1.1. Згідно з Статуту «__________________________________________» від __.__.__ року. (надалі - Товариство) в його складі створюється – Відокремлений підрозділ « _____________________» (надалі – Відокремлений підрозділ).
1.2. Відокремлений підрозділ не є юридичною особою.

1.3. Відокремлений підрозділ користується основними фондами та оборотними коштами Товариства, має право від імені Товариства придбати та орендувати основні фонди.
1.4. Відокремлений підрозділ здійснює свою діяльність відповідно до законодавства України, Статуту Товариства та цього Положення.
1.5. Місцезнаходження Відокремленого підрозділу: ______________________
 

Завантажити Положення про відокремлений підрозділ

 

читать дальше...

Крайова юнацька спортивна громадська організація

01 Сен 2009, 00:37

Крайова юнацька спортивна громадська організація „Вижницька районна дитячо-юнацька футбольна ліга” (далі – Ліга) є громадською фізкультурно-спортивною організацією, яка утворена відповідно до законів України "Про об’єднання громадян", "Про молодіжні та дитячі громадські організації" та "Про фізичну культуру і спорт".

Скачати

читать дальше...

Крайова спортивна громадська організація

01 Сен 2009, 00:33

Крайова спортивна громадська організація „Сторожинецька районна федерація футболу” (далі – СРФФ) є добровільне громадське формування фізкультурно-спортивного спрямування, створеною відповідно до Законів України „Про об’єднання громадян” та „Про фізичну культуру і спорт” на засадах індивідуального і колективного членства.

Скачати

читать дальше...

Обласна громадська організація спортивного спрямування

01 Сен 2009, 00:28

Обласна громадська організація „Спортивний клуб „АТЛЕТИЧНИЙ”” - надалі Клуб - є добровільною обласною громадською організацією, яка об’єднує громадян - любителів єдиноборств, кікбоксінгу, боксу та видів боротьби для сприяння активного розвитку спорту, задоволення та захисту спільних інтересів Членів клубу.

Скачати

читать дальше...

Статут приватного підприємства

01 Сен 2009, 00:24

Підприємство є самостійним господарюючим суб'єктом, має права юридичної особи, володіє відокремленим майном, діє від свого імені, набуває майнові та особисті немайнові права і несе обов'язки, вступає в зобов'язання як з українськими, так і з іноземними юридичними та фізичними особами, виступає в суді, господарському та третейському суді від свого імені, здійснює виробничу, комерційну, посередницьку та іншу господарську діяльність, що не суперечить чинному законодавству і цьому Статуту, з метою одержання прибутку.

Скачати

читать дальше...

Статут товариства з обмеженою відповідальністю

01 Сен 2009, 00:20

Товариство є самостійним господарюючим суб'єктом, має права юридичної особи, володіє відокремленим майном, від свого імені набуває майнові та особисті немайнові права і несе визначені обов'язки, виступає в суді, господарському та третейському суді від свого імені, здійснює виробничу, комерційну, посередницьку та іншу господарську діяльність, що не суперечить чинному законодавству і цьому Статуту з метою одержання прибутку.

Скачати

читать дальше...

Статут житлово-будівельного кооперативу

01 Сен 2009, 00:13

Статут житлово-будівельного кооперативу

Кооператив за типом є обслуговуючим, а за напрямом діяльності є житлово-будівельним.

Скачати
читать дальше...
1
 
 
Все права на материалы, размещенные на сайте kapitalizator.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на http://www.kapitalizator.com обязательна.