блок рекламы
468x60

Заперечення

Заперечення на акт КРУ

04 Мар 2010, 00:11


___ грудня 2009 року №______


Головне контрольно-ревізійне управління України
04070, м. Київ,
вул. Сагайдачного, 4

Копія: Контрольно-ревізійне управління в ___________ області


ЗАПЕРЕЧЕННЯ
до акту від 01.12.2009 року


___ ________ 2009 року УБК «Трансмост» отримано акт Контрольно-ревізійного управління в ___________ області «Про перешкоджання у проведенні зустрічної звірки з питань документального підтвердження виду, обсягу і якості операцій та правильності розрахунків по ремонтно будівельним роботам проведеним за рахунок коштів отриманих з обласного бюджету в частині їх використання Головним управлінням регіонального розвитку, архітектури та інфраструктури ___________ ОДА в УБК «Трансмост» за період з ___.____.2009 року по ___.____.2009року» (далі – акт, Корпорація).
При цьому, в абзаці 3 на сторінці 3 акту працівники контролюючого органу зазначили наступне: «Таким чином, станом на 17-00 год. 01.12.2009 року Корпорацією не було надано всіх документів для проведення зустрічної звірки, внаслідок чого посадові особи Корпорації перешкоджають належному проведенню зустрічної». Висновок щодо вчинення перешкод працівники КРУ здійснили на підставі того, що посадовими особами Корпорації не виконано вимог листа, направленого Корпорації __.___.2009 року з вимогою надання документів до 16-00 ___.___.2009 року.

Вважаємо, що працівники Корпорації діяли в межах чинного законодавства, а акт КРУ від 01.12.2009 року є безпідставним та таким, висновки якого не відповідають фактичним обставинам та суперечать офіційній позиції ГоловКРУ України, а також законодавству України.

Завантажити документ
 

читать дальше...

Заперечення проти адміністративного позову

28 Янв 2010, 15:05

Ухвалою від 12 жовтня 2009 року Чернівецьким окружним адміністративним судом відкрито провадження за адміністративним позовом Прокурора міста Чернівці в інтересах держави в особі Чернівецького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів до ТОВ «Компанія» про стягнення адміністративно-господарських санкцій у розмірі 1000 гривень за невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів.

З даним адміністративним позовом ми не погоджуємося, вважаємо що вимоги Позивача є безпідставними, необґрунтованими з наступних підстав та міркувань.
 

 

Завантажити весь документ

читать дальше...

Заперечення до акту ДПІ

25 Окт 2009, 16:44

до акту перевірки від ______________ року №______________________
„Про результати виїзної планової перевірки Спільного українсько-польського підприємства «Зіронька» з іноземними інвестиціями, код за ЄДРПОУ _____________, з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства за період з

Завантажити

читать дальше...
1
 
 
Все права на материалы, размещенные на сайте kapitalizator.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на http://www.kapitalizator.com обязательна.